اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,407
تعداد مقالات11,621
تعداد مشاهده مقاله19,500,601
تعداد دریافت فایل اصل مقاله9,227,232
Muhie, Seid. (1401). Spectral properties of the non--permutability graph of subgroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(3), 281-294. doi: 10.22108/toc.2022.130027.1891
Seid Kassaw Muhie. "Spectral properties of the non--permutability graph of subgroups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 3, 1401, 281-294. doi: 10.22108/toc.2022.130027.1891
Muhie, Seid. (1401). 'Spectral properties of the non--permutability graph of subgroups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(3), pp. 281-294. doi: 10.22108/toc.2022.130027.1891
Muhie, Seid. Spectral properties of the non--permutability graph of subgroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(3): 281-294. doi: 10.22108/toc.2022.130027.1891


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.