Faal, Hossein. (1399). On clique values identities and mantel-type theorems. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(3), 139-146. doi: 10.22108/toc.2020.119553.1680
Hossein Teimoori Faal. "On clique values identities and mantel-type theorems". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 3, 1399, 139-146. doi: 10.22108/toc.2020.119553.1680
Faal, Hossein. (1399). 'On clique values identities and mantel-type theorems', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(3), pp. 139-146. doi: 10.22108/toc.2020.119553.1680
Faal, Hossein. On clique values identities and mantel-type theorems. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 9(3): 139-146. doi: 10.22108/toc.2020.119553.1680


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب