اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,221
تعداد مقالات10,099
تعداد مشاهده مقاله12,641,464
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,613,988
Svob, Andrea. (1398). Transitive distance-regular graphs from linear groups $L(3,q)$‎, ‎$q = 2,3,4,5$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 49-60. doi: 10.22108/toc.2020.116255.1630
Andrea Svob. "Transitive distance-regular graphs from linear groups $L(3,q)$‎, ‎$q = 2,3,4,5$". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 49-60. doi: 10.22108/toc.2020.116255.1630
Svob, Andrea. (1398). 'Transitive distance-regular graphs from linear groups $L(3,q)$‎, ‎$q = 2,3,4,5$', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 49-60. doi: 10.22108/toc.2020.116255.1630
Svob, Andrea. Transitive distance-regular graphs from linear groups $L(3,q)$‎, ‎$q = 2,3,4,5$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 49-60. doi: 10.22108/toc.2020.116255.1630


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.