اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,225
تعداد مقالات10,136
تعداد مشاهده مقاله12,745,489
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,638,201
Nikmehr, Mohammad Javad, Azadi, Abdolreza. (1398). Nilpotent graphs of skew polynomial rings over non-commutative rings. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 41-48. doi: 10.22108/toc.2019.117529.1651
Mohammad Javad Nikmehr; Abdolreza Azadi. "Nilpotent graphs of skew polynomial rings over non-commutative rings". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 41-48. doi: 10.22108/toc.2019.117529.1651
Nikmehr, Mohammad Javad, Azadi, Abdolreza. (1398). 'Nilpotent graphs of skew polynomial rings over non-commutative rings', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 41-48. doi: 10.22108/toc.2019.117529.1651
Nikmehr, Mohammad Javad, Azadi, Abdolreza. Nilpotent graphs of skew polynomial rings over non-commutative rings. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 41-48. doi: 10.22108/toc.2019.117529.1651


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.