Hamidi, Mohammad, Borumand Saeid, Arsham. (1398). On derivable trees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), 21-43. doi: 10.22108/toc.2019.113737.1601
Mohammad Hamidi; Arsham Borumand Saeid. "On derivable trees". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 2, 1398, 21-43. doi: 10.22108/toc.2019.113737.1601
Hamidi, Mohammad, Borumand Saeid, Arsham. (1398). 'On derivable trees', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), pp. 21-43. doi: 10.22108/toc.2019.113737.1601
Hamidi, Mohammad, Borumand Saeid, Arsham. On derivable trees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(2): 21-43. doi: 10.22108/toc.2019.113737.1601


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب