اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,191
تعداد مقالات9,901
تعداد مشاهده مقاله11,908,610
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,451,132
Hobbi, Reza, Shahryari, Mohammad. (1398). Limits of generalized quaternion groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), 29-36. doi: 10.22108/ijgt.2018.112591.1499
Reza Hobbi; Mohammad Shahryari. "Limits of generalized quaternion groups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 4, 1398, 29-36. doi: 10.22108/ijgt.2018.112591.1499
Hobbi, Reza, Shahryari, Mohammad. (1398). 'Limits of generalized quaternion groups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), pp. 29-36. doi: 10.22108/ijgt.2018.112591.1499
Hobbi, Reza, Shahryari, Mohammad. Limits of generalized quaternion groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(4): 29-36. doi: 10.22108/ijgt.2018.112591.1499


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.