Moori, Jamshid, Rodrigues, Bernardo. (1394). A note on the affine subgroup of the symplectic group. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(1), 37-51. doi: 10.22108/ijgt.2016.7281
Jamshid Moori; Bernardo Rodrigues. "A note on the affine subgroup of the symplectic group". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5, 1, 1394, 37-51. doi: 10.22108/ijgt.2016.7281
Moori, Jamshid, Rodrigues, Bernardo. (1394). 'A note on the affine subgroup of the symplectic group', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(1), pp. 37-51. doi: 10.22108/ijgt.2016.7281
Moori, Jamshid, Rodrigues, Bernardo. A note on the affine subgroup of the symplectic group. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1394; 5(1): 37-51. doi: 10.22108/ijgt.2016.7281


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب