Raeisi, Ghaffar. (1394). Star-path and star-stripe bipartite Ramsey numbers in multicoloring. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4(3), 37-42. doi: 10.22108/toc.2015.7275
Ghaffar Raeisi. "Star-path and star-stripe bipartite Ramsey numbers in multicoloring". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4, 3, 1394, 37-42. doi: 10.22108/toc.2015.7275
Raeisi, Ghaffar. (1394). 'Star-path and star-stripe bipartite Ramsey numbers in multicoloring', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4(3), pp. 37-42. doi: 10.22108/toc.2015.7275
Raeisi, Ghaffar. Star-path and star-stripe bipartite Ramsey numbers in multicoloring. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1394; 4(3): 37-42. doi: 10.22108/toc.2015.7275


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب