اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,411
تعداد مقالات11,636
تعداد مشاهده مقاله19,547,198
تعداد دریافت فایل اصل مقاله9,237,397
Gutman, Ivan, Jamil, Muhammad, Akhter, Naveed. (1393). Graphs with fixed number of pendent vertices and minimal first Zagreb index. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4(1), 43-48. doi: 10.22108/toc.2015.6029
Ivan Gutman; Muhammad Kamran Jamil; Naveed Akhter. "Graphs with fixed number of pendent vertices and minimal first Zagreb index". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4, 1, 1393, 43-48. doi: 10.22108/toc.2015.6029
Gutman, Ivan, Jamil, Muhammad, Akhter, Naveed. (1393). 'Graphs with fixed number of pendent vertices and minimal first Zagreb index', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4(1), pp. 43-48. doi: 10.22108/toc.2015.6029
Gutman, Ivan, Jamil, Muhammad, Akhter, Naveed. Graphs with fixed number of pendent vertices and minimal first Zagreb index. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1393; 4(1): 43-48. doi: 10.22108/toc.2015.6029


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.