اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,848
تعداد مشاهده مقاله27,730,607
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,079,030
Zhang, Lei, Ren, Haizhen. (1403). An existence theorem of perfect matching on $k$-partite $k$-uniform hypergraphs via distance spectral radius. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(4), 377-385. doi: 10.22108/toc.2023.137937.2077
Lei Zhang; Haizhen Ren. "An existence theorem of perfect matching on $k$-partite $k$-uniform hypergraphs via distance spectral radius". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13, 4, 1403, 377-385. doi: 10.22108/toc.2023.137937.2077
Zhang, Lei, Ren, Haizhen. (1403). 'An existence theorem of perfect matching on $k$-partite $k$-uniform hypergraphs via distance spectral radius', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(4), pp. 377-385. doi: 10.22108/toc.2023.137937.2077
Zhang, Lei, Ren, Haizhen. An existence theorem of perfect matching on $k$-partite $k$-uniform hypergraphs via distance spectral radius. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1403; 13(4): 377-385. doi: 10.22108/toc.2023.137937.2077


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب