خواجه صالحانی, مهدی. (1401). رویکرد‌هایی میان-‌رشته‌ای در مدل‌سازی ریاضی سیستم‌های اجتماعی. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 7(2), 95-111. doi: 10.22108/msci.2022.134905.1525
مهدی خواجه صالحانی. "رویکرد‌هایی میان-‌رشته‌ای در مدل‌سازی ریاضی سیستم‌های اجتماعی". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 7, 2, 1401, 95-111. doi: 10.22108/msci.2022.134905.1525
خواجه صالحانی, مهدی. (1401). 'رویکرد‌هایی میان-‌رشته‌ای در مدل‌سازی ریاضی سیستم‌های اجتماعی', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 7(2), pp. 95-111. doi: 10.22108/msci.2022.134905.1525
خواجه صالحانی, مهدی. رویکرد‌هایی میان-‌رشته‌ای در مدل‌سازی ریاضی سیستم‌های اجتماعی. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 7(2): 95-111. doi: 10.22108/msci.2022.134905.1525


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب