اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,849
تعداد مشاهده مقاله27,744,364
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,082,282
Villanis Ziani, Dario. (1402). Profinite just infinite residually solvable Lie algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(4), 253-264. doi: 10.22108/ijgt.2022.130053.1734
Dario Villanis Ziani. "Profinite just infinite residually solvable Lie algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 4, 1402, 253-264. doi: 10.22108/ijgt.2022.130053.1734
Villanis Ziani, Dario. (1402). 'Profinite just infinite residually solvable Lie algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(4), pp. 253-264. doi: 10.22108/ijgt.2022.130053.1734
Villanis Ziani, Dario. Profinite just infinite residually solvable Lie algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 12(4): 253-264. doi: 10.22108/ijgt.2022.130053.1734


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب