Donoven, Casey, Kappe, Luise-Charlotte. (1402). Finite coverings of semigroups and related structures. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(3), 205-222. doi: 10.22108/ijgt.2022.131538.1759
Casey R. Donoven; Luise-Charlotte Kappe. "Finite coverings of semigroups and related structures". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 3, 1402, 205-222. doi: 10.22108/ijgt.2022.131538.1759
Donoven, Casey, Kappe, Luise-Charlotte. (1402). 'Finite coverings of semigroups and related structures', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(3), pp. 205-222. doi: 10.22108/ijgt.2022.131538.1759
Donoven, Casey, Kappe, Luise-Charlotte. Finite coverings of semigroups and related structures. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 12(3): 205-222. doi: 10.22108/ijgt.2022.131538.1759


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب