اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,845
تعداد مشاهده مقاله27,705,705
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,066,446
Jannesari, Mohsen. (1402). Unicyclic graphs with non-isolated resolving number $2$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(2), 73-78. doi: 10.22108/toc.2022.129790.1880
Mohsen Jannesari. "Unicyclic graphs with non-isolated resolving number $2$". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 2, 1402, 73-78. doi: 10.22108/toc.2022.129790.1880
Jannesari, Mohsen. (1402). 'Unicyclic graphs with non-isolated resolving number $2$', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(2), pp. 73-78. doi: 10.22108/toc.2022.129790.1880
Jannesari, Mohsen. Unicyclic graphs with non-isolated resolving number $2$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 12(2): 73-78. doi: 10.22108/toc.2022.129790.1880


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب