اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,853
تعداد مشاهده مقاله27,776,001
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,090,719
Camina, Alan R., Camina, Rachel D.. (1401). Restrictions on sets of conjugacy class sizes in arithmetic progressions. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(1), 27-34. doi: 10.22108/ijgt.2022.130654.1743
Alan R. Camina; Rachel D. Camina. "Restrictions on sets of conjugacy class sizes in arithmetic progressions". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 1, 1401, 27-34. doi: 10.22108/ijgt.2022.130654.1743
Camina, Alan R., Camina, Rachel D.. (1401). 'Restrictions on sets of conjugacy class sizes in arithmetic progressions', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(1), pp. 27-34. doi: 10.22108/ijgt.2022.130654.1743
Camina, Alan R., Camina, Rachel D.. Restrictions on sets of conjugacy class sizes in arithmetic progressions. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 12(1): 27-34. doi: 10.22108/ijgt.2022.130654.1743


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب