Cavaleri, Matteo, D'Angeli, Daniele, Donno, Alfredo. (1401). On the characteristic polynomial and spectrum of Basilica Schreier graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(3), 153-179. doi: 10.22108/toc.2021.128870.1858
Matteo Cavaleri; Daniele D'Angeli; Alfredo Donno. "On the characteristic polynomial and spectrum of Basilica Schreier graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 3, 1401, 153-179. doi: 10.22108/toc.2021.128870.1858
Cavaleri, Matteo, D'Angeli, Daniele, Donno, Alfredo. (1401). 'On the characteristic polynomial and spectrum of Basilica Schreier graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(3), pp. 153-179. doi: 10.22108/toc.2021.128870.1858
Cavaleri, Matteo, D'Angeli, Daniele, Donno, Alfredo. On the characteristic polynomial and spectrum of Basilica Schreier graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(3): 153-179. doi: 10.22108/toc.2021.128870.1858


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب