اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,407
تعداد مقالات11,621
تعداد مشاهده مقاله19,500,759
تعداد دریافت فایل اصل مقاله9,227,261
Pleanmani, Nopparat, Nupo, Nuttawoot, Worawiset, Somnuek. (1401). Bounds for the pebbling number of product graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(4), 317-326. doi: 10.22108/toc.2021.128705.1855
Nopparat Pleanmani; Nuttawoot Nupo; Somnuek Worawiset. "Bounds for the pebbling number of product graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 4, 1401, 317-326. doi: 10.22108/toc.2021.128705.1855
Pleanmani, Nopparat, Nupo, Nuttawoot, Worawiset, Somnuek. (1401). 'Bounds for the pebbling number of product graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(4), pp. 317-326. doi: 10.22108/toc.2021.128705.1855
Pleanmani, Nopparat, Nupo, Nuttawoot, Worawiset, Somnuek. Bounds for the pebbling number of product graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(4): 317-326. doi: 10.22108/toc.2021.128705.1855


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.