اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,594
تعداد مقالات12,967
تعداد مشاهده مقاله28,311,128
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,299,295
Burkett, Shawn, Lewis, Mark. (1401). A characterization of GVZ groups in terms of fully ramified characters. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(2), 121-124. doi: 10.22108/ijgt.2021.127210.1673
Shawn T. Burkett; Mark L. Lewis. "A characterization of GVZ groups in terms of fully ramified characters". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 2, 1401, 121-124. doi: 10.22108/ijgt.2021.127210.1673
Burkett, Shawn, Lewis, Mark. (1401). 'A characterization of GVZ groups in terms of fully ramified characters', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(2), pp. 121-124. doi: 10.22108/ijgt.2021.127210.1673
Burkett, Shawn, Lewis, Mark. A characterization of GVZ groups in terms of fully ramified characters. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(2): 121-124. doi: 10.22108/ijgt.2021.127210.1673


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب