Allcock, Daniel. (1401). Variations on Glauberman's ZJ theorem. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(2), 43-52. doi: 10.22108/ijgt.2021.126329.1659
Daniel Allcock. "Variations on Glauberman's ZJ theorem". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 2, 1401, 43-52. doi: 10.22108/ijgt.2021.126329.1659
Allcock, Daniel. (1401). 'Variations on Glauberman's ZJ theorem', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(2), pp. 43-52. doi: 10.22108/ijgt.2021.126329.1659
Allcock, Daniel. Variations on Glauberman's ZJ theorem. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(2): 43-52. doi: 10.22108/ijgt.2021.126329.1659


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب