Kader, Serkan, Guler, Bahadır, Akşit, Elif. (1399). On quadrilaterals in the suborbital graphs of the normalizer. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(3), 147-159. doi: 10.22108/toc.2020.120019.1685
Serkan Kader; Bahadır Ozgur Guler; Elif Akşit. "On quadrilaterals in the suborbital graphs of the normalizer". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 3, 1399, 147-159. doi: 10.22108/toc.2020.120019.1685
Kader, Serkan, Guler, Bahadır, Akşit, Elif. (1399). 'On quadrilaterals in the suborbital graphs of the normalizer', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(3), pp. 147-159. doi: 10.22108/toc.2020.120019.1685
Kader, Serkan, Guler, Bahadır, Akşit, Elif. On quadrilaterals in the suborbital graphs of the normalizer. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 9(3): 147-159. doi: 10.22108/toc.2020.120019.1685


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب