اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,191
تعداد مقالات9,901
تعداد مشاهده مقاله11,908,729
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,451,169
Goy, Taras, Shattuck, Mark. (1399). Determinant identities for toeplitz-hessenberg matrices with tribonacci entries. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(2), 89-109. doi: 10.22108/toc.2020.116257.1631
Taras Goy; Mark Shattuck. "Determinant identities for toeplitz-hessenberg matrices with tribonacci entries". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 2, 1399, 89-109. doi: 10.22108/toc.2020.116257.1631
Goy, Taras, Shattuck, Mark. (1399). 'Determinant identities for toeplitz-hessenberg matrices with tribonacci entries', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(2), pp. 89-109. doi: 10.22108/toc.2020.116257.1631
Goy, Taras, Shattuck, Mark. Determinant identities for toeplitz-hessenberg matrices with tribonacci entries. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 9(2): 89-109. doi: 10.22108/toc.2020.116257.1631


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.