اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,513
تعداد مقالات12,475
تعداد مشاهده مقاله24,708,542
تعداد دریافت فایل اصل مقاله10,427,736
Singh, Manjit. (1398). Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612
Manjit Singh. "Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 4, 1398, 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612
Singh, Manjit. (1398). 'Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), pp. 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612
Singh, Manjit. Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(4): 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب