اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,191
تعداد مقالات9,901
تعداد مشاهده مقاله11,908,710
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,451,168
Kurdachenko, Leonid, Semko, Nikolai, Subbotin, Igor. (1398). On some generalization of the malnormal subgroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 7-24. doi: 10.22108/ijgt.2018.112124.1487
Leonid A Kurdachenko; Nikolai Semko; Igor Subbotin. "On some generalization of the malnormal subgroups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 7-24. doi: 10.22108/ijgt.2018.112124.1487
Kurdachenko, Leonid, Semko, Nikolai, Subbotin, Igor. (1398). 'On some generalization of the malnormal subgroups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 7-24. doi: 10.22108/ijgt.2018.112124.1487
Kurdachenko, Leonid, Semko, Nikolai, Subbotin, Igor. On some generalization of the malnormal subgroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 7-24. doi: 10.22108/ijgt.2018.112124.1487


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.