اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,219
تعداد مقالات10,088
تعداد مشاهده مقاله12,584,977
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,600,851
Mansour, Toufik, Shattuck, Mark. (1397). Combinatorial parameters on bargraphs of permutations. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 7(2), 1-16. doi: 10.22108/toc.2017.102359.1483
Toufik Mansour; Mark Shattuck. "Combinatorial parameters on bargraphs of permutations". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 7, 2, 1397, 1-16. doi: 10.22108/toc.2017.102359.1483
Mansour, Toufik, Shattuck, Mark. (1397). 'Combinatorial parameters on bargraphs of permutations', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 7(2), pp. 1-16. doi: 10.22108/toc.2017.102359.1483
Mansour, Toufik, Shattuck, Mark. Combinatorial parameters on bargraphs of permutations. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1397; 7(2): 1-16. doi: 10.22108/toc.2017.102359.1483


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.