Hansmann, Juliane. (1398). On free subgroups of finite exponent in circle groups of free nilpotent algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), 29-40. doi: 10.22108/ijgt.2017.108014.1455
Juliane Hansmann. "On free subgroups of finite exponent in circle groups of free nilpotent algebras". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 2, 1398, 29-40. doi: 10.22108/ijgt.2017.108014.1455
Hansmann, Juliane. (1398). 'On free subgroups of finite exponent in circle groups of free nilpotent algebras', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), pp. 29-40. doi: 10.22108/ijgt.2017.108014.1455
Hansmann, Juliane. On free subgroups of finite exponent in circle groups of free nilpotent algebras. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(2): 29-40. doi: 10.22108/ijgt.2017.108014.1455


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب