اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,190
تعداد مقالات9,885
تعداد مشاهده مقاله11,803,936
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,419,916
Hafezieh, Roghayeh. (1396). Bipartite divisor graph for the set of irreducible character degrees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(4), 41-51. doi: 10.22108/ijgt.2017.21221
Roghayeh Hafezieh. "Bipartite divisor graph for the set of irreducible character degrees". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6, 4, 1396, 41-51. doi: 10.22108/ijgt.2017.21221
Hafezieh, Roghayeh. (1396). 'Bipartite divisor graph for the set of irreducible character degrees', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(4), pp. 41-51. doi: 10.22108/ijgt.2017.21221
Hafezieh, Roghayeh. Bipartite divisor graph for the set of irreducible character degrees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1396; 6(4): 41-51. doi: 10.22108/ijgt.2017.21221


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.