اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,853
تعداد مشاهده مقاله27,767,986
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,088,025
Shiu, Wai Chee. (1396). Full edge-friendly index sets of complete bipartite graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(2), 7-17. doi: 10.22108/toc.2017.20739
Wai Chee Shiu. "Full edge-friendly index sets of complete bipartite graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6, 2, 1396, 7-17. doi: 10.22108/toc.2017.20739
Shiu, Wai Chee. (1396). 'Full edge-friendly index sets of complete bipartite graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(2), pp. 7-17. doi: 10.22108/toc.2017.20739
Shiu, Wai Chee. Full edge-friendly index sets of complete bipartite graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1396; 6(2): 7-17. doi: 10.22108/toc.2017.20739


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب