اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,070
تعداد مقالات8,900
تعداد مشاهده مقاله7,787,573
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,147,264
Choi, Yemon. (1395). A gap theorem for the ZL-amenability constant of a finite group. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(4), 27-46. doi: 10.22108/ijgt.2016.9562
Yemon Choi. "A gap theorem for the ZL-amenability constant of a finite group". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5, 4, 1395, 27-46. doi: 10.22108/ijgt.2016.9562
Choi, Yemon. (1395). 'A gap theorem for the ZL-amenability constant of a finite group', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(4), pp. 27-46. doi: 10.22108/ijgt.2016.9562
Choi, Yemon. A gap theorem for the ZL-amenability constant of a finite group. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1395; 5(4): 27-46. doi: 10.22108/ijgt.2016.9562


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.