اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,070
تعداد مقالات8,900
تعداد مشاهده مقاله7,796,240
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,149,571
Duong, Hoang Dung, Lucchini, Andrea. (1391). A finiteness condition on the coefficients of the probabilistic zeta function. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 2(1), 167-174. doi: 10.22108/ijgt.2013.2760
Hoang Dung Duong; Andrea Lucchini. "A finiteness condition on the coefficients of the probabilistic zeta function". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 2, 1, 1391, 167-174. doi: 10.22108/ijgt.2013.2760
Duong, Hoang Dung, Lucchini, Andrea. (1391). 'A finiteness condition on the coefficients of the probabilistic zeta function', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 2(1), pp. 167-174. doi: 10.22108/ijgt.2013.2760
Duong, Hoang Dung, Lucchini, Andrea. A finiteness condition on the coefficients of the probabilistic zeta function. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1391; 2(1): 167-174. doi: 10.22108/ijgt.2013.2760


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.