اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,161
تعداد مقالات9,597
تعداد مشاهده مقاله10,830,903
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,105,181
خاتمی, سید محمد امین, خاکشور, قاسم. (1398). در مورد اثبات‌های گنگ بودن $\sqrt{2}$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4(2), 25-45. doi: 10.22108/msci.2019.119712.1345
سید محمد امین خاتمی; قاسم خاکشور. "در مورد اثبات‌های گنگ بودن $\sqrt{2}$". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4, 2, 1398, 25-45. doi: 10.22108/msci.2019.119712.1345
خاتمی, سید محمد امین, خاکشور, قاسم. (1398). 'در مورد اثبات‌های گنگ بودن $\sqrt{2}$', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 4(2), pp. 25-45. doi: 10.22108/msci.2019.119712.1345
خاتمی, سید محمد امین, خاکشور, قاسم. در مورد اثبات‌های گنگ بودن $\sqrt{2}$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 4(2): 25-45. doi: 10.22108/msci.2019.119712.1345


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.