اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,134
تعداد مقالات9,368
تعداد مشاهده مقاله10,232,692
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,897,568
Yassemi, Siamak. (1398). On a generalization of Leray simplicial complexes. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 25-30. doi: 10.22108/toc.2019.119856.1682
Siamak Yassemi. "On a generalization of Leray simplicial complexes". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 25-30. doi: 10.22108/toc.2019.119856.1682
Yassemi, Siamak. (1398). 'On a generalization of Leray simplicial complexes', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 25-30. doi: 10.22108/toc.2019.119856.1682
Yassemi, Siamak. On a generalization of Leray simplicial complexes. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 25-30. doi: 10.22108/toc.2019.119856.1682


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.