اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,184
تعداد مقالات9,788
تعداد مشاهده مقاله11,388,075
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,306,412
Sharifani, Pouyeh, Hooshmandasl, Mohammad Reza. (1398). A Linear Algorithm for Computing $\gamma_{_{[1,2]}}$-set in Generalized Series-Parallel Graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 1-24. doi: 10.22108/toc.2019.105482.1509
Pouyeh Sharifani; Mohammad Reza Hooshmandasl. "A Linear Algorithm for Computing $\gamma_{_{[1,2]}}$-set in Generalized Series-Parallel Graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 1-24. doi: 10.22108/toc.2019.105482.1509
Sharifani, Pouyeh, Hooshmandasl, Mohammad Reza. (1398). 'A Linear Algorithm for Computing $\gamma_{_{[1,2]}}$-set in Generalized Series-Parallel Graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 1-24. doi: 10.22108/toc.2019.105482.1509
Sharifani, Pouyeh, Hooshmandasl, Mohammad Reza. A Linear Algorithm for Computing $\gamma_{_{[1,2]}}$-set in Generalized Series-Parallel Graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 1-24. doi: 10.22108/toc.2019.105482.1509


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.