اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,134
تعداد مقالات9,371
تعداد مشاهده مقاله10,240,699
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,899,704
Singh, Manjit. (1398). Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612
Manjit Singh. "Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 4, 1398, 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612
Singh, Manjit. (1398). 'Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), pp. 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612
Singh, Manjit. Some subgroups of $\mathbb{F}_q^*$ and explicit factors of $x^{2^nd}-1\in\mathbb{F}_q[x]$. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(4): 23-33. doi: 10.22108/toc.2019.114742.1612


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.