اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,108
تعداد مقالات9,137
تعداد مشاهده مقاله8,814,627
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,451,048
Kharaghani, Zahra. (1398). Elliptic root systems of type $A_1$, a combinatorial study. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), 11-21. doi: 10.22108/toc.2019.117338.1648
Zahra Kharaghani. "Elliptic root systems of type $A_1$, a combinatorial study". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 4, 1398, 11-21. doi: 10.22108/toc.2019.117338.1648
Kharaghani, Zahra. (1398). 'Elliptic root systems of type $A_1$, a combinatorial study', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(4), pp. 11-21. doi: 10.22108/toc.2019.117338.1648
Kharaghani, Zahra. Elliptic root systems of type $A_1$, a combinatorial study. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(4): 11-21. doi: 10.22108/toc.2019.117338.1648


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.