اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,107
تعداد مقالات9,130
تعداد مشاهده مقاله8,775,663
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,437,169
Aghel, Majid, Erfanian, Ahmad, Ashrafi, Ali Reza. (1398). On the first and second Zagreb indices of quasi unicyclic graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(3), 29-39. doi: 10.22108/toc.2019.115147.1615
Majid Aghel; Ahmad Erfanian; Ali Reza Ashrafi. "On the first and second Zagreb indices of quasi unicyclic graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 3, 1398, 29-39. doi: 10.22108/toc.2019.115147.1615
Aghel, Majid, Erfanian, Ahmad, Ashrafi, Ali Reza. (1398). 'On the first and second Zagreb indices of quasi unicyclic graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(3), pp. 29-39. doi: 10.22108/toc.2019.115147.1615
Aghel, Majid, Erfanian, Ahmad, Ashrafi, Ali Reza. On the first and second Zagreb indices of quasi unicyclic graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(3): 29-39. doi: 10.22108/toc.2019.115147.1615


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.