اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,070
تعداد مقالات8,900
تعداد مشاهده مقاله7,787,134
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,147,148
Jafarpour-Golzari, Reza. (1398). A generalization of Hall's theorem for $k$-uniform $k$-partite hypergraphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(3), 23-28. doi: 10.22108/toc.2019.105022.1506
Reza Jafarpour-Golzari. "A generalization of Hall's theorem for $k$-uniform $k$-partite hypergraphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 3, 1398, 23-28. doi: 10.22108/toc.2019.105022.1506
Jafarpour-Golzari, Reza. (1398). 'A generalization of Hall's theorem for $k$-uniform $k$-partite hypergraphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(3), pp. 23-28. doi: 10.22108/toc.2019.105022.1506
Jafarpour-Golzari, Reza. A generalization of Hall's theorem for $k$-uniform $k$-partite hypergraphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(3): 23-28. doi: 10.22108/toc.2019.105022.1506


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.