اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,134
تعداد مقالات9,368
تعداد مشاهده مقاله10,233,587
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,897,832
Javadi, Ramin, Khoeini, Farideh. (1398). Size Ramsey number of bipartite graphs and bipartite Ramanujan graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), 45-51. doi: 10.22108/toc.2019.111317.1573
Ramin Javadi; Farideh Khoeini. "Size Ramsey number of bipartite graphs and bipartite Ramanujan graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 2, 1398, 45-51. doi: 10.22108/toc.2019.111317.1573
Javadi, Ramin, Khoeini, Farideh. (1398). 'Size Ramsey number of bipartite graphs and bipartite Ramanujan graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), pp. 45-51. doi: 10.22108/toc.2019.111317.1573
Javadi, Ramin, Khoeini, Farideh. Size Ramsey number of bipartite graphs and bipartite Ramanujan graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(2): 45-51. doi: 10.22108/toc.2019.111317.1573


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.