اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,107
تعداد مقالات9,130
تعداد مشاهده مقاله8,770,291
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,435,458
Ganie, Hilal A.. (1398). Bounds for the skew Laplacian (skew adjacency) spectral radius of a digraph. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), 1-12. doi: 10.22108/toc.2019.112589.1582
Hilal A. Ganie. "Bounds for the skew Laplacian (skew adjacency) spectral radius of a digraph". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 2, 1398, 1-12. doi: 10.22108/toc.2019.112589.1582
Ganie, Hilal A.. (1398). 'Bounds for the skew Laplacian (skew adjacency) spectral radius of a digraph', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), pp. 1-12. doi: 10.22108/toc.2019.112589.1582
Ganie, Hilal A.. Bounds for the skew Laplacian (skew adjacency) spectral radius of a digraph. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(2): 1-12. doi: 10.22108/toc.2019.112589.1582


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.