اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,107
تعداد مقالات9,130
تعداد مشاهده مقاله8,769,495
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,435,255
Maimani, Hamidreza, Koushki, Zeinab. (1397). On the double bondage number of graphs products. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(1), 51-59. doi: 10.22108/toc.2018.114111.1605
Hamidreza Maimani; Zeinab Koushki. "On the double bondage number of graphs products". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 1, 1397, 51-59. doi: 10.22108/toc.2018.114111.1605
Maimani, Hamidreza, Koushki, Zeinab. (1397). 'On the double bondage number of graphs products', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(1), pp. 51-59. doi: 10.22108/toc.2018.114111.1605
Maimani, Hamidreza, Koushki, Zeinab. On the double bondage number of graphs products. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1397; 8(1): 51-59. doi: 10.22108/toc.2018.114111.1605


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.