صال مصلحیان, محمد, وثاق, زهره. (1397). اشتباه‌های رایج نگارشی در مقاله‌های ریاضی به زبان انگلیسی. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(3), 47-66. doi: 10.22108/msci.2018.114036.1300
محمد صال مصلحیان; زهره وثاق. "اشتباه‌های رایج نگارشی در مقاله‌های ریاضی به زبان انگلیسی". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3, 3, 1397, 47-66. doi: 10.22108/msci.2018.114036.1300
صال مصلحیان, محمد, وثاق, زهره. (1397). 'اشتباه‌های رایج نگارشی در مقاله‌های ریاضی به زبان انگلیسی', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(3), pp. 47-66. doi: 10.22108/msci.2018.114036.1300
صال مصلحیان, محمد, وثاق, زهره. اشتباه‌های رایج نگارشی در مقاله‌های ریاضی به زبان انگلیسی. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1397; 3(3): 47-66. doi: 10.22108/msci.2018.114036.1300


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.