اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,184
تعداد مقالات9,788
تعداد مشاهده مقاله11,388,492
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,306,577
Stonehewer, Stewart. (1398). ‎$‎4‎$‎-quasinormal subgroups of prime order. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 25-30. doi: 10.22108/ijgt.2018.113482.1510
Stewart Edward Stonehewer. "‎$‎4‎$‎-quasinormal subgroups of prime order". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 25-30. doi: 10.22108/ijgt.2018.113482.1510
Stonehewer, Stewart. (1398). '‎$‎4‎$‎-quasinormal subgroups of prime order', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 25-30. doi: 10.22108/ijgt.2018.113482.1510
Stonehewer, Stewart. ‎$‎4‎$‎-quasinormal subgroups of prime order. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 25-30. doi: 10.22108/ijgt.2018.113482.1510


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.