اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,132
تعداد مقالات9,364
تعداد مشاهده مقاله10,224,444
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,894,885
Lucchini, Andrea, Moscatiello, Mariapia. (1398). A probabilistic version of a theorem of lászló kovács and hyo-seob sim. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2018.112531.1496
Andrea Lucchini; Mariapia Moscatiello. "A probabilistic version of a theorem of lászló kovács and hyo-seob sim". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 1, 1398, 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2018.112531.1496
Lucchini, Andrea, Moscatiello, Mariapia. (1398). 'A probabilistic version of a theorem of lászló kovács and hyo-seob sim', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(1), pp. 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2018.112531.1496
Lucchini, Andrea, Moscatiello, Mariapia. A probabilistic version of a theorem of lászló kovács and hyo-seob sim. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 9(1): 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2018.112531.1496


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.