اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,134
تعداد مقالات9,382
تعداد مشاهده مقاله10,300,456
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,919,491
Rahimipour, Ali Raza, Farzaneh, Yousof. (1398). Upper bounds on the uniform spreads of the sporadic simple groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(3), 15-31. doi: 10.22108/ijgt.2018.111238.1478
Ali Raza Rahimipour; Yousof Farzaneh. "Upper bounds on the uniform spreads of the sporadic simple groups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 3, 1398, 15-31. doi: 10.22108/ijgt.2018.111238.1478
Rahimipour, Ali Raza, Farzaneh, Yousof. (1398). 'Upper bounds on the uniform spreads of the sporadic simple groups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(3), pp. 15-31. doi: 10.22108/ijgt.2018.111238.1478
Rahimipour, Ali Raza, Farzaneh, Yousof. Upper bounds on the uniform spreads of the sporadic simple groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(3): 15-31. doi: 10.22108/ijgt.2018.111238.1478


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.