اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,132
تعداد مقالات9,364
تعداد مشاهده مقاله10,215,889
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,892,245
Shevlyakov, Artem. (1398). On algebraic geometry over completely simple semigroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), 1-10. doi: 10.22108/ijgt.2017.21975
Artem N. Shevlyakov. "On algebraic geometry over completely simple semigroups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8, 2, 1398, 1-10. doi: 10.22108/ijgt.2017.21975
Shevlyakov, Artem. (1398). 'On algebraic geometry over completely simple semigroups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 8(2), pp. 1-10. doi: 10.22108/ijgt.2017.21975
Shevlyakov, Artem. On algebraic geometry over completely simple semigroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1398; 8(2): 1-10. doi: 10.22108/ijgt.2017.21975


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.