اخبار و اعلانات

آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,109
تعداد مقالات9,143
تعداد مشاهده مقاله8,838,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,458,267
Saeedi, Mahdis, Rahmati, Farhad. (1396). On the hilbert series of binomial edge ideals of generalized trees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(3), 11-18. doi: 10.22108/toc.2017.21463
Mahdis Saeedi; Farhad Rahmati. "On the hilbert series of binomial edge ideals of generalized trees". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6, 3, 1396, 11-18. doi: 10.22108/toc.2017.21463
Saeedi, Mahdis, Rahmati, Farhad. (1396). 'On the hilbert series of binomial edge ideals of generalized trees', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(3), pp. 11-18. doi: 10.22108/toc.2017.21463
Saeedi, Mahdis, Rahmati, Farhad. On the hilbert series of binomial edge ideals of generalized trees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1396; 6(3): 11-18. doi: 10.22108/toc.2017.21463


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.